Náš tím

Cichlid Fuljer

Naša rodinná firma sa nachádza v malej dedinke Petrovice (1312) pod veľkými horami a rozľahlými lúkami. Obecný erb má v znaku medveďa. Keď nás navštívite, určite si ho všimnete a je možné, že nejakého živého aj stretnete 🙂

Sme  stálicou na slovenskom akvaristickom trhu. Sme tím ľudí, ktorí svojej práci naozaj rozumejú.

Kontakt

  • 00421 948 886 692
  • cichlid@cichlid.sk
Spoznajte nás

Náš tím

IMO Fuljer

ŠPECIALISTA NA CHOV AFRICKÝCH CICHLÍD

Chová ryby od útleho detstva. Najskôr v zaváraninových fľašiach (kŕmil ich chlebíkom:)) Neskôr zdedil 72 litrové akvárium, ktoré  naštartovalo jeho záujem práve o cichlidy. Dnes sa stará o 415 akvárií v našej firme, teda roboty má naozaj dosť. Okrem toho pomáha so servisovaním akvárií našich zákazníkov. Aj keď chová rybky profesionálne už vyše 30rokov, jeho zanietenosť pre nové druhy ho stále neopúšťa. Na Slovensko doviezol veľmi veľa nových a krásnych rýb, ako sú napríklad Metriaclima fainzilberi Maison reef Labidochromis hongi SwedenPlacidochromis phenochilusAltolamprologus mandarin alebo aj Enantiopus melanogenys.

V slovenskom klube cichlidárov (SKC) obdržal funkciu „hlavný poradca v chove na SVK“. Jeho poslaním je pomôcť vám s chovom, poradiť s výberom rýb do vášho akvária.

Už takmer dve desaťročia navrhuje a kompletuje akvária. Jej zakazníci sú známi športovci, doktori a aj náš pán prezident. Pomôže Vám s výberom akvária, externého či interného filtra, piesku a dekorácie.

Na Slovensku zastupuje svetoznáme firmy ako sú ORIGIN, HS SmuldersBack To NatureO.S.I., ale tiež jedno z najlepších svetových krmív pre akvariové ryby DAINICHI.

Jej ruka kontroluje celý e-shop, hlavnou náplňou jej práce je však vedenie firmy ako takej.

Karin Fuljerová

NÁVRH A REALIZÁCIE AKVÁRIÍ, E-shop

Janka Snowball +421 948 66 88 92

naša Janka vám poradí a bude volať pri vybavovaní, či expedovaní vašej objednávky. Stará sa o náš eshop www.akvariumonline.sk a má prsty tiež v balení balíkov.

A naši zákazníci z Anglicko, Poľsko, Česká republika, Rumunsko, Bulharsko, španielsko, Taliansko, USA ….

KORO Oscár Dóra

STRAŠIDLO 🙂 náš KORÍK bude prvý, ktorý Vás uvíta v showroome. Túto celebritu už poznajú aj v zahraničí. Pár fotiek našich klientov zo zahraničia Anglicko, Poľsko a Česká republika…

Dio z Petrovíc, Macho II, Elza z Petrovíc

naše mačičky a kocúrikovia, ktoré robia príjemnú spoločnosť naším hosťom. Majú však nezastupiteľné miesto v udržiavaní „biorovnováhy“, poupratujú všetko čo vidia 🙂