EHEIM

EHEIM Produkty

Ak máte záujem zakúpiť si EHEIM informácie nájdete na AKVARIUMONLINE.SK

Firma EHEIM sa radí k priekopníkom v oblasti modernej akváriovej technológie a svojim významom patrí už celé desaťročia k absolútnej svetovej špičke. V oblasti optimálnych EXTERNÉ A INTERNÉ FITRE , technického zariadenia a širokého výberu príslušenstva spolu s prevzatými značkami  akvárií MP  a termostatov Jäger  je v popredí inovačného vývoja a stále udáva jeho smer. Technológia nemeckej firmy EHEIM umožňuje vytvárať dokonalé prírodné prostredie a preto sa taktiež používa k premene záhradných jazierok na vysoko funkčné a spoľahlivo fungujúce biotopy.

 

KONCEPCIA
Tvorivý prístup v oblasti akvaristiky musí byť stále v súlade so zásadou tých najväčších nárokov, ktoré sú aplikované z hľadiska ochrany chovaných rýb. Aby sme tieto najväčšie nároky splnili, je potrebné brať do úvahy odlišné charakteristiky rôznych biotopov, potrebu udržať stálu kvalitu vody a zaručiť ten najvyšší stupeň technickej spoľahlivosti.
Práve z týchto dôvodov je najväčšou prioritou zaistenie zodpovedajúcej nadpriemernej akosti výroby a to aj v súlade s nemeckou priemyselnou normou ISO 9001. Najvyšší management spoločnosti, s pomocou vysoko kvalifikovaných výskumných, vývojových a výrobných tímov a pracovníkov oddelení predaja, je schopný ďalej upevňovať svoje miesto na trhu neustále inovovaných výrobkov najvyššej kvality s vedúcim technickým postavením. Iba takýmto spôsobom sa dá zaručiť, že dnešné tvorivé koncepty sa postarajú o zajtrajší úspech.

 

FASCINUJÚCE AKVÁRIUM
Milióny majiteľov akvárií sú priamo fascinovaní tajomným vodným svetom. Fantastické scenérie a rozmanitosť farebných tvorov so škálou všetkých dúhových farieb, vytvárajú prierez živou prírodou – harmonický pohľad, ktorý je vždy hlbokým zážitkom.
Dokonale upravené akváriové komplety upútajú pozornosť v každom interiéri. Dizajn, technológia a elegancia zdôrazňujú snahu o tú najvyššiu kvalitu. Akváriá firmy EHEIM sa z týchto dôvodov radia medzi originálne kusy nábytku, ktoré prepožičajú všetkým miestnostiam svoj typický charakter. Sú štýlové, atraktívne a pritom plne funkčné.

 

KVALITA
Všetky elektrické výrobky firmy EHEIM sú testované a certifikované nezávislými inštitúciami. Výrobky firmy EHEIM podliehajú prísnym bezpečnostným kontrolám od vstupu materiálu, cez výrobu až po konečnú distribúciu produktu. Všetky výrobné postupy sú dokumentované bezpečnostnými konzultantmi, pričom výstupná 100 % kontrola uzatvára výrobný cyklus produktu ešte pred tým, ako výrobok príde do obchodu. Z tohto dôvodu sa kladie veľký dôraz aj na upozornenia, týkajúce sa bezpečnosti v návodoch na obsluhu výrobku. Výrobky firmy EHEIM musia pravidelne absolvovať výber prísnych a nezávislých testov, aby zodpovedali požiadavkám bezpečnosti hospodárskych priestorov Európy, USA a Japonska:

 

  1. CE – všetky zariadenia zodpovedajú európskym smerniciam
  2. VDE GS – bezpečnosť je testovaná prostredníctvom spolku nemeckých elektrotechnikov
  3. TÜV GS – Bezpečnosť testovaná technickým spolkom kontroly
  4. UL, CSA – testované podľa americkej a kanadskej normy
  5. JET Number – testované podľa štandardov japonskej bezpečnosti
  6. DIN 32622 – testované podľa bezpečnostno-technických požiadaviek pre výrobu akvárií.

 

Týmito certifikátmi firma EHEIM zaručuje bezpečnosť spotrebiteľa, pričom firma EHEIM si udržuje hladinu kvality aj na základe získaného certifikátu DIN EN IS0 9001.