EHEIM filtre

EHEIM filtre

Ak máte záujem poradiť, aký filter, filtračné hmoty a iné produkty neváhajte  kontaktujte nás na maili cichlid@stary.cichlid.sk,volajte 0905 668 892 alebo s nami online chatujte.

 

EHEIM náhradné diely. komplet ponuku nájdete na našom internetovom obchode.

http://www.akvariumonline.sk/151-eheim-nahradne-diely

Všetky filtre EHEIM sú starostlivo navrhované, konštruované a vyrábané, pričom každý model je vybavený  príslušenstvom. Niektoré produkty sú vyrábané Systémom EHEIM High Performance Ceramics. Tento systém zabezpečuje, že osky a puzdrá filtrov ecco, professional, professional II, professional III sú vyrobené z vysoko odolnej keramiky, čo zaručuje neobyčajne tichý chod zariadenia, väčšie zaťaženie a extrémne dlhá životnosť produktu. Výrobky firmy EHEIM majú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť, ale napriek tomu sa firma EHEIM stará o servis a zabezpečenie náhradných dielov. Ak by ste náhodou potrebovali náhradné diely, zaručene ich zoženiete u distribútora produktov firmy EHEIM.

 

Vedeli ste, že …
Vonkajšie filtre EHEIM pracujú z ľahkosťou a bez problémov najmenej 85.000 hodín. Ak to porovnáme s prevádzkou osobného auta, je to viac ako 6 miliónov najazdených hodín priemernou rýchlosťou 75 km/hod. To znamená, že každý model vonkajšieho filtra EHEIM počas svojej životnosti prečerpá a prefiltruje od 34 do 125 miliónov litrov vody, čo zodpovedá okolo 50 olympijským bazénom, alebo zriedkavej obrovskej vlne, ktorá vznikne pri búrke na Havaji a je túžobne očakávaná surfármi.